lvenru

atpakaļ

Sabiedrisko attiecību tīkls ''Baltic ID'' uzsāk darbu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā

''Baltic ID'' apvieno komunikācijas ekspertus no sabiedrisko attiecību uzņēmumiem ''Baltic ID'' Igaunijā, ''Baltic ID'' Latvijā un ''Gravitas Partners'' Lietuvā. Uzņēmumu mērķis ir kopīgi nodrošināt unikālu komunikācijas pakalpojumu ''Baltic ID'' Baltijas līmeņa komunikācijas plānošanai un ieviešanai.  
 
“Daudzi starptautiski uzņēmumi uzskata Baltijas reģionu par vienotu tirgu, bet pieredze rāda, ka vienkārši pārkopēti risinājumi komunikācijā nekad nestrādā.  Jāņem vērā katras valsts kopīgās un atšķirīgās iezīmes, lai novērtētu, plānotu un komunicētu veiksmīgi Baltijas līmenī,'' saka Donatas Bedulskis, ''Gravitas Partners'' partneris un izpilddirektors, ''Baltic ID'' pārstāvis Lietuvā.
 
“Mēs nodrošinām mūsu klientiem unikālu komunikācijas risinājumu metodoloģiju - ''Baltic ID'' komunikāciju paku, lai novērtētu, plānotu, ieviestu vai novērtētu komunikācijas rezultātus Baltijas līmenī,” saka Kristina Seimann, ''Baltic ID'' (Igaunija) partnere un valdes locekle.
 
''Baltic ID'' (Latvija) valdes priekšsēdētāja un īpašniece Elīna Egle saka ''Mēs redzam nozīmīgas izmaiņas Baltijas līmeņa biznesa vadībā un patērētāju ieradumos. Izaugsmi uzņēmumos nodrošina uzlabojumi pārvaldības standartos, procesu efektivitātē, orientācijā uz eksportu un darbinieku produktivitātē. Patērētāji izdara izvēli par labu uzņēmumiem, kas apliecina un komunicē savas vērtības. ''Baltic ID'' piedāvā vienotu Baltijas līmeņa korporatīvās komunikācijas pieeju. ''Baltic ID'' mēs ticam izaugsmei partnerībās kopā ar mūsu klientiem.''
 
Galvenais ieguvums klientam, kas sadarbojas ar ''Baltic ID'' tīklu ir spēja ''tulkot'' līdzības un atšķirības starp trim tirgiem. Pieņemot biznesa lēmumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā liekam ''ābolus pie āboliem''.
 
''Baltic ID'' apvieno vairāk kā 20 komunikācijas ekspertus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kas ietver arī Baltijas stratēģiskās plānošanas ekspertu darba grupu. Katrs dalībnieks ir ar ilggadēju komunikācijas vadības pieredzi vietējā un Baltijas līmenī.
 
''Baltic ID'' (Igaunijā) vada Kristīna Seiman (Kristina Seimann) un Karina Veljamē (Karin Väljamäe), kurām ir 20 gadu pieredze marketinga un komunikācijas vadībā Igaunijā un Baltijas līmenī. Kristina Seimann ir strādājusi kā komunikācijas vadītāja tādos vadošos uzņēmumos kā ''Tallinn Dairy Tere'', saldumu rūpnīcā ''Kalev'' (Orkla) un ''Saku Brewery'' (Carlsberg) un marketinga un komunikācijas vadītāja ''Nordea Bank'', ''Viasat'' un konsultējusi daudzas publiskā un privātā sektora uzņēmumus par zīmola stratēģiju Igaunijā un Baltijā. Karin Väljamäe strādājusi par vadošo partneri un stratēģisko konsultantu komunikāciju aģentūrā ''Idea PR'' un izpilddirektori komunikāciju ''Ots&Bros''. Iepriekš viņa strādāja Tallinas domē un Igaunijas Ekonomikas ministrijā kā komunikāciju vadītāja. 
 
''Baltic ID'' (Latvijā) dibināts 2006.gadā, lai atbalstītu klientus ar sadarbības tīklu veidošanas prasmēm un zināšanām, attīstot investīciju projektus un iesakņojot korporatīvās sociālās atbildības principus publiskajā privātā un nevalstiskajā sektorā. ''Baltic ID'' komandas pieredze gūta strādājot vadošos amatos tādās organizācijās kā ''Aldaris'' (Carlsberg), ''FR Dizaina Studija'', ''Hansa Media'', biedrībās ''Latvijas Darba devēju konfederācija'' un ''Delna'' (Transparency International). Baltic Id ir līdzdibinātājs un biedrs darba devēju organizācijai ''Latvijas Biznesa savienība'' un biedrībai ''Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija'', kā arī biedrs organizācijā ''KSA Latvija''.
 
''Baltic ID'' Lietuvā pārstāv sabiedrisko attiecību aģentūra ''Gravitas Partners'', kas dibināta Viļņā 2005.gadā. Uzņēmums nodrošina plašu pakalpojumu loku organizācijām publiskā un privātā sektorā, ieskaitot ''Coca-Cola'', ''HP'', ''Barclays technology centre'', ''Intel'', ''Credit24'', Eiropas Komisijas pārstāvniecībai Lietuvā un daudziem citiem. Jau 4 gadus Gravitas Partners ir starp TOP5 Lietuvas sabiedrisko attiecību aģentūrām pēc peļņas rādītājiem. Vadošais partneris Donatas Bedulskis ir ar vairāk kā 12 gadu pieredzi sabiedrisko attiecību jomā.
 
Papildus informācija:
 
Kristina Seimann, ''Baltic ID'' (Igaunija)
Mob. +373 509 8692; E-pasts: kristina.seimannattbalticid.ee
 
Elīna Egle, ''Baltic ID'' (Latvija)
Mob.: +371 29222267 ; E-pasts: elinaattbalticid.lv 
 
Donatas Bedulskis, ''Gravitas Partners'', UAB (Lietuva)
Mob: +370 682 85728; E-pasts: donatasattgravitas.lt 
 
Facebook: Baltic ID | Twitter: Baltic ID | LinkedIn: Baltic ID
Inernetā: www.balticid.com