lvenru

atpakaļ

Baltic Id stiprina iniciatīvu ''Atbalsti mazo biznesu''!

Baltic Id piedalās Mazā biznesa diena šogad noritēs š.g. 2015.gada 20.novembrī.  
 
Aicinām piedalīties arī citus komersantus, jo SIA ''Lursoft'' salīdzināja iniciatīvas dalībnieku 2013. un 2014.gada pārskatus. 47% Mazā biznesa dienas dalībnieku audzis apgrozījums, 13% no tiem apgrozījums pieaudzis pat vairāk kā divas reizes. 56% no visiem Mazā biznesa dienas dalībniekiem augusi peļņa, savukārt 14% uzņēmumu pagājušajā gadā audzis darbinieku skaits. Secinām, ka uzņēmumi, kas aktīvi iesaistās uz rezultātiem vērstās darbībās – aug un attīstās. Tā ir mūsu lielākā motivācija radīt jaunus atbalsta instrumentus MVU sektoram un organizēt iniciatīvu arī šī gada 20.novembrī. Sniedzot atbalstu mazajam biznesam ikviens Latvijas iedzīvotājs var stiprināt uzņēmējdarbības garu, vietējās darba vietas, rūpēties par valsts un pašvaldību izaugsmi.
 
Iniciatīva ''Atbalsti mazo biznesu'' 2014.gadā pulcēja vairāk kā 4700 uzņēmumu, kuri iepazīstināja ar sevi izmantojot bezmaksas marketinga rīkus - plakātu un īsvideo veidošanai, interneta vietni www.mazabiznesadiena.lv, seminārus ''Mazā biznesa pēcpusdiena'' Latvijas lielākajās pilsētās un sociālā medija kanālu Facebook: AtbalstiMazoBiznesu. Iniciatīva 2014.gadā ieguva arī Eiropas Komisijas nacionālo godalgu ''Uzņēmējdarbības veicināšana'' (Enterprise Promotion Award) un Ekonomikas ministrijas Atzinības rakstu.
 
Mazā biznesa diena šogad notiks piektdienā, 20.novembrī! Šajā dienā ikviens mikro vai mazā biznesa pārstāvis ir aicināts sagatavot īpašus piedāvājumus patērētājiem un klientiem, izmantojot iniciatīvas resursus interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv, kas ļaus ikvienam iepazīt Latvijas mazā biznesa piedāvājumu. Iniciatīvas organizatori un sadarbības partneri aicina ikvienu iedzīvotāju no 20.novmebra iepazīties ar mazo biznesu un pamudināt to arī turpmāk radīt preces un pakalpojumus, kas nepieciešami gan ikdienā, gan svētkos. 
 
Pašvaldības ir aicinātas organizēt īpašus pasākumus, lai to iedzīvotāji uzzinātu vairāk par saviem uzņēmējiem, savukārt uzņēmēji iegūtu jaunas prasmes un kontaktus. Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi šim mērķim oktobrī un novembrī  rīkoti īpaši pasākumi - gadatirgi, forumi, semināri un izstādes. Šogad Rīgas Domē norisināsies starptautisks seminārs ''Mazā biznesa diena Rīgā un visā Latvijā'' un novērtētas biznesam draudzīgākās pašvaldības.
 
 
Kontakti: e-pasts: bizness att savieniba.lv
Latvijas MVU interneta vietne: www.savieniba.lv
Facebook: Latvijas-Biznesa-savienība
 
Iniciatīvas ''Atbalsti mazo biznesu'' interneta vietne/ web: www.mazabiznesadiena.lv
E-pasts: info att mazabiznesadiena.lv
Facebook: AtbalstiMazoBiznesu
Twitter: AtbalstiMazo